Tokio Hotel Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

th

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Yeni aLbüm hazırLanıyor xD

YazarMesaj
peyton_sawyer
Admin
peyton_sawyer

Yeni aLbüm hazırLanıyor xD Empty
MesajKonu: Yeni aLbüm hazırLanıyor xD   Yeni aLbüm hazırLanıyor xD Icon_minitimeSalı Ocak 13, 2009 6:22 pm

Sevsenizde sevmesenizde,Tokio Hotel'in 2008deki en harika gruplardan biri olduğu doğru.
Alman grup ''yeni artist''ödülünü kazandı ve Mtv Avrupa müzik ödülleri ''Best Live Act'' kategorisinde Metallica ve Linkin Park'ı yendi.
IOL Música'yla yaptıkları röportajda,Bill ve Tom Kaulitz, Georg Listing ve Gustav Schäfer Portekiz'e yeni albümle beraber tekrar gelicekleri konusunda söz verdiler ve grubun başarısından,
müzikal tercihlerinden ,Tokio Hotel vokalistinin o ünlü aslana benzeyen saçlarını hazırlamasının ne kadar zaman aldığını söylediler.

IOL: Şimdiden yeni albüm üzerinde çalışmaya başladınız mı?

Bill: Evet, başladık, ama hala yaratma aşamasındayız. Benim şimdilik söyleyebilceğim,stüdyoya kafamızda herhangi bir limit olmadan girdik.
Ne istersek onu yapmakta özgürüz ve şimdiye kadar bir çok değişik ses denedik.Reset butonuna basıp tekrar başlamak gibi. Herşey mümkün sınır yok
Bazı şarkılar bizim değilmiş gibi görünüyor. [ ovv bakalım nasıl şarkılar ] Çok heyecanlıyız.

IOL: 2009 için ne gibi planlarınız var? Portekiz’e bu yıl geri gidecek misiniz?

Tom: Yeni albüm çıkacağı için gerçekten çok heyecanlıyız. [ bizde ] Onun baharda mağazalara gidişini bekliyoruz.
Bill: Yeni bir tur planladığmızda Portekiz'e gitmek isteriz.

IOL:2008'de birçok önemli ödülü kazandınız. Bunları bekliyor muydunuz?

Bill: Bu çılgınca! Asla bunun gibi bir şey beklemiyorduk.Bütün ödülleri kazanmamız gerçek dışı gibi,hepsi hayranlarımızdan dolayı .
Bunların hepsini mümkün kıldılar. [ farkımız ]

IOL:Grubun yakın fanları ve rahatsız edici kızlarla nasıl uğraşıyorsunuz?

Tom:Biz rahatsız edilmeyi severiz.. [ eğlenceli oluyordur eminim Yeni aLbüm hazırLanıyor xD Biggrin ] Ama bu grubun geri kalanına göre birazda değişen bir gerçek,onların kızlardan yana pek şansları yok.Ama ben çok eğleniyorum. [ senin eğlenceni biliyorum tom ]
Bill: Fanlarımızı seviyoruz,onlar sorumluluk sahibi,enerji dolu ve tamamen sadıklar.Bütün bunları bizimle yasıyor,nereye gidersek bizimle oraya geliyorlar.Herşey mümkün kılan,bizi dünyaya açan onlar.Harikalar.Gerçekten dünyadaki en iyi fanlara sahibiz.

IOL: Bazılarınızın kız arkadaşı var? Sahip olan biri cidden rahatsız olmaz mı?

Bill:Bizden hiç kimsenin kız arkadaşı yok [ vay vay vay ]

IOL:Asla başarıdan sıkılmazsınız? Tanınmadan caddede yürüye bileceğıiniz normal bir genç olmayı özlemiyor musunuz?

Bill: Başından beri basarı her zaman istediğimiz bir şeydi.Tom ve ben ,müzik dünyasına 8,9 yaşlarında girdik. Tokio Hotel Almanya'da patladığında 15 yaşındaydık.
Ama bu gençlerin yaptıklarıyla aynı şeyleri yapmadığımız anlamına gelmez. Sadece ne yaptığımıza dikkat çeken bir medyanın gözü altında büyüdük.
Örneğın partide alkolle yakalanmamız gibi.

Tom: Eğlenmekten asla vazgeçmeyeceğimize emin olabilirsin [ o senin 2. eğlencen tom 1.yi söylemeye ne gerek var Yeni aLbüm hazırLanıyor xD Biggrin ]

IOL: Bill,konserlerden önce sacına ve makyajına ne kadar zaman ayırıyorsun?

Tom:20 saat [uçtu buda ]
Bİll:Artık o kadar zaman harcamıyorum .Gerçeği söylemek gerekirse çok hızlıyım-Yanlızca 45 dakikaya ihtiyacım oluyor hazırlanmak içinn

IOL:Boş zamanlarınıza neler yapıyorsunuz?

Bill:Boş günümüzde,çok uyumayı seviyoruz
Georg:Gustav dışında,o her zaman erken kalkar.
Tom: Evet,ama biz uyuruz,yeriz,DVD izleriz,arkadaşlarımızla dışarı çıkarız ve geri dönüp tekrar uyuruz. [Çok sıkıcı :/ ]

IOL:Favori gruplarınız hangileridir?

Bill:Ben her zaman Nena'yı beğenirim.Bir çok değişik müzik dinlerim,ama bu aralar favorilerim Pink ve Coldplay.
Georg:Ben Oasis ve Rolling Stones dinleyerek büyüdüm ailemden dolayı.Şimdi favorim Yellowcard.
Gustav:Ben Metallica,Slipknot,System of a down,Audilave seviyorum.
Tom: Ve bende Samy Deluxe ve Foo Fighters
https://tokiohotelfanturkey.all-up.com

Yeni aLbüm hazırLanıyor xD
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» BİLL İN YENİ ÇEKİLMİŞ RESİMLERİ
» BİLL'İN YENİ RESİMLERİ NE DEVAMMMM
» Yeni şarkı,anlamı ve tomun görüşü
» Tom ve Albüm Hakkındaki DüşünceLeri..