Tokio Hotel Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

th

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Natalie B. iddia ediyor"Bill^le *********** yaptım 3 yıldır öpüşmediği yalan!"

2 posters
YazarMesaj
peyton_sawyer
Admin
peyton_sawyer

Natalie B. iddia ediyor"Bill^le *********** yaptım 3 yıldır öpüşmediği yalan!" Empty
MesajKonu: Natalie B. iddia ediyor"Bill^le *********** yaptım 3 yıldır öpüşmediği yalan!"   Natalie B. iddia ediyor"Bill^le *********** yaptım 3 yıldır öpüşmediği yalan!" Icon_minitimeSalı Ocak 13, 2009 5:59 pm

Kaynak : http://dcrs-online.com/maedchen-beha...ogen-200830439
http://www.tokiohotelamerica.net/forum/s...p?p=285010

Çeviri: ben

şaşırdım ... yorumlarınızı bekliyorum ..

Kız iddia ediyor : Tokio Hotel'den Bill Kaulitz ile seks yaptım - 3 yıldır öpüşmediği bir yalan !

Genç grubu Tokio Hotel' in solisti geçenlerde 3 yıldır hiçbir kızla öpüşmediğini açıkladı.

Ama şuan Kaulitz' in zaten kuşkucu olan açıklaması ispatlanmış olarak yalan olabilir , çünkü genç bir kadın tam tersini açıkladı :

"...Ekim 2007 de Tokio Hotel'den Bill Kaulitz ile 4 gün birlikteydim..Tabi ki öpüştük ve birkaç kere seks yaptık ..",Hidden'li 22 yaşındaki Natalie B. iddia ediyor.

Güzel veteriner asistani ayrıca diyor ki " ... Kaulitz' e çok aşıktım ..", ama o sadece seks ile ilgileniyordu.

"...Aslında Bill benim için biraz küçük ve o kesinlikle benim tipim değil .. Ayrıca müziklerini de sevmiyorum , yani ben bir fan değilim .. tipinden etkilendiğimi düşündüm,bunu yürütebilirdik,ama beni birden sıcak patates ( :S ) gibi bıraktı .. " Natalie hayal kırıklığıyla anlatıyor.

Natalie B. Kaulitz ile internette tanıştığını söylüyor. Kendini ifade edemiyor , hiç bir zaman halka açıklamayı amaçlamadı , bu zamana kadar sessiz kalmasının nedeni bu.

"... Öpüşmekle ilgili yalanı okuduğumda , çok sinirlendim .. o benimle ilişkisi olduğunu söylemedi ve beni değersiz bir şey gibi gördü , ve medya' ya gitmemin nedeni bu .." diyor Natalie B.

DRCS ONLİNE ' nın gönderdiğ istek Tokio Hotel'in kayıt stüdyosu tarafından cevaplanmadı : Universal Music : " .. Yönetimle bağlantı kuramıyoruz , çok daha önemli işleri var .. Şuanda Amerika'yı turluyorlar ..", diyor Universal Music'ten Uda Westendorff.

Bill Kaulitz'in eskisi : " Bence ben onun ilkiydim"

22 yaşındaki Hilden'i Natalie B. Tokio Hotel 'in solsti Bill Kaulitz ile seks yaptığını açıklayarak bir çok tartışmaya yol açtı.

BRAVO DRCS Online' a her hafta 5 kızın Bill Kaulitz ile seks yaptığını iddia ettiğini söylese de , 22 yaşındaki veteriner asistani Natalie açıklamasında ciddi gibi görünüyor.

"... Eğer yalan olsaydı,bir yıl önce bununla medyaya gelirdim .. çok uzun zaman sessiz kaldım , çünkü onun kariyerini etkilemek istemedim , çünkü hala Bill' i seviyorum .. Ama 3 senedir kimseyi öpmediğini söyleyince kırıldım ... ben hiçkimse miyim ? " diyor Natalie B.

Düsseldorf yakınlarında yaşayan güzel kız Bill Kaulitzle 1 yıl önce internet chat'inde tanıştığını,sonra genç starla 4 günlük uzun bir ilişkiye girdiğini açıklıyor.

Ayrıca diyor ki Kaulitz le birkaç kere seks yapmış.Tabii ki öpüştüler de , Natalie söz ediyor.

Bu 4 günde Kaulitz ile pek çok kez buluştu,ama birden Bill onu terketti.Nataile B. şuan onu bırakmasının nedeninin;" kadınlarla fazla deneyimi olmaması" olduğunu düşünüyor.
"... Bence , Ben Bill'in ilkiydim..O inkar etti,ama bir kadın olarak,anlayabiliyorsunuz..4 gün sonra birden , çok küçük bir zamanı olduğunu ve gerçek bir ilişki için hazır olmadığını söyledi ..arkadaş kalabilirdik .. ama mesajlarıma ve emaillerime hiç cevap göndermedi.." diyor Natalie B.

DCRS ONLINE göğüs geriyor - açıklamalarının doğru olduğunu bir formda yazarak temin etmesine rağmen - sarışın olması da ek olarak , pek çok insan büyük ihtimalle ona inanmayacak.

"... Kimse inanmayacak biliyorum , ama yeterli kanıtım var .. sadece öpüşme yalanını düzeltmek istedim .." diyor Natalie B.

İleriki günlerde Natalie B. iddiasıyla ilgili daha çok detay verecek ve kanıt getirecek.
https://tokiohotelfanturkey.all-up.com
nika

nika

Natalie B. iddia ediyor"Bill^le *********** yaptım 3 yıldır öpüşmediği yalan!" Empty
MesajKonu: Geri: Natalie B. iddia ediyor"Bill^le *********** yaptım 3 yıldır öpüşmediği yalan!"   Natalie B. iddia ediyor"Bill^le *********** yaptım 3 yıldır öpüşmediği yalan!" Icon_minitimeÇarş. Ocak 14, 2009 3:02 pm

yalannnnnnnnnnnnn
peyton_sawyer
Admin
peyton_sawyer

MesajKonu: Geri: Natalie B. iddia ediyor"Bill^le *********** yaptım 3 yıldır öpüşmediği yalan!"   Natalie B. iddia ediyor"Bill^le *********** yaptım 3 yıldır öpüşmediği yalan!" Icon_minitimeÇarş. Ocak 14, 2009 5:04 pm

ben de öle dedim yalannnnnnnnnnnnnnnnnn Very Happy Very Happy Very Happy
https://tokiohotelfanturkey.all-up.com

Natalie B. iddia ediyor"Bill^le *********** yaptım 3 yıldır öpüşmediği yalan!"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bill : "HayaLim MahvoLdu"
» biLL resimLerii
» Artist Bill ;)
» --bill resimleri 3--
» biLL resiMLeri (3)