Tokio Hotel Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

th

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

monica adındaki bir fanın maili

YazarMesaj
peyton_sawyer
Admin
peyton_sawyer

monica adındaki bir fanın maili Empty
MesajKonu: monica adındaki bir fanın maili   monica adındaki bir fanın maili Icon_minitimeÇarş. Ocak 14, 2009 4:50 pm

Monika (17): “Arkamda Bill’in adının yazılı olduğu bir dövme var.”

Biz Tokio Hotel fanı olan Monika’dan bir e-mail aldık ve hiç değiştirmeden buraya koymaya karar verdik..

Bill için arkadaşlarımı değiştirdim

2005’te Tokio Hotel Çek cumhuriyeti’ne geldiğinde benim hayatım kesinlikle değişti. Arkadaşlarımla zaman geçirmek yerine internette çok fazla zaman harcamaya başladım. Röportajları okuyor, videoları izliyor, onların fotoğraflarına bakıyordum ve bu da çok zamanımı alıyordu. Okuldaki notlarım normalde bir tane A ve iki tane B iken, bunların yanında üç tane C ve dört tane D vardı. Peki, umursadım mı? Kesinlikle HAYIR, o zaman umursamıyordum. Tokio Hotel benim önceliğimdi, onlar benim hayatımın gözdeleriydi! (hala öyleler)

Benim tutkum daha büyük..

2006’da hayatımda büyük bir değişiklik yaşadım – bu liseydi. Kendi kendime bunun farklı olacağını söyledim, çünkü çalışmam gereken birçok ders olacaktı ve Madgeburg’dan dört çocuğa ayıracak ne zamanım ne de halim olacaktı. Ne şaşırtıcı ki lisede üçüncü senem olacak ve benim tutkum daha da büyük. (küçülmek yerine)

TH’ye karşı olan nefreti anlayamıyorum

Yeni okul, yeni insanlar (okul arkadaşları)… Ben bunların arasında beni TH’den uzaklaştıracak bir şeyler aradım. Ne yazık ki okul arkadaşlarımın çoğu antiydi ve okuldaki her gün benim için hiç de iyi olmuyordu. Her gün Tokio Hotel’e karşı bir şeyler duyuyordum. Ama ben bunlara kesinlikle üzülmüyordum, diğer insanların istediklerini söylemelerine izin veriyorum (her birimiz farklı görüşlere ve farklı hayat tarzına sahiptir.). Ama ben okul arkadaşlarımın ve diğerlerinin, ne kendilerini ne de müziklerini bilmedikleri kişilerden nefret etmelerini anlayamıyorum. Ve onlar da benim TH için olan aşkımı, tutkumu, bağımlılığımı ve çılgınlığımı anlamıyorlar.

Geçici bir heves… HAYIR!

Birçok insan benim hakkımdaki fikirlerini değiştirdiler, birçok arkadaşımı kaybettim (çünkü ben TH dinliyorum ve onlara göre bu arkadaşlığımız için büyük bir problem), Th ben ve onlardan nefret eden kişiler arasında birçok kavganın sebebi. Hayatım 360 derece döndü. Herkes bunu geçici bir heves sandı ve birkaç hafta içinde onları umursamayacağımı düşündüler..ama öyle olmadı!

Onun ismi bedenimde sonsuza kadar yer alacak…

Bunun ruhsal bir hastalık olmadığını, bunu gerçekten ciddiye aldığımı ve benden nefret eden herkesi protesto etmek için Bill’in adını sırtıma yazdırdım – kalıcı olarak! Bu benim için, Bill’in herhangi biri olmadığının, onun benim hayatımda çok önemli bir yeri olduğunun ve kişiliğimin bir parçası olduğunun kanıtı. Onu hiç canlı olarak görmemiş olmam bununla çelişse bile.

Onu ''canlı'' Hiç görmedim..

Kötü olaylar ne yazıkki onların herhangi bir konserine gitmeme izin vermedi.Ama umarım bunu gelecekte değiştirebilirim,görücez..Bilmiyorum,yarın ne olucak,haftalar yada ayla sonra ne olucagıda kesin değil..Bill benim hayalim ve hayallerim benim için hayatta sahip olduklarım içinde en önemlisidir.Ama şu bir gercek ki onun yanlızca rüya olmadıgını,aynı zamanda etten kemikten biri oldugunu görmek icin ona dokunmak istiyorum.

Bill'den mesaj..

Her fan onu nasıl sevdiği,onun dudaklarının tadına nasıl bakmak istediği ile ilgili Bill'e birşeyler söylemek ister..Herkes yanlızca tek olmak ister.Ama ben ona sadece şunu söylemek istiyorum:TESEKKÜR EDERİM..Tesekkür ederim beni karanlık zamanımda aydınlattığın için,Gülüşün için tesekkür ederim,bu yuzden bende gülüyorum,evet bu bulaşıcı..
Varlığın için tesekkur ederim..Hayatıma yeni bir anlam verdiğin için,hayattaki önceliklerimi yeniden gözden geçirmemi sagladıgın için tesekkür ederim..Kolay yasamı acı gercek içinde bogulmaktan daha iyi hale getirdigin için ..Hayalimdeki birkac arkadaslık olsa bile-asla gitmene izin vermiycem.Her zaman Toki Hotel fanı olmaktan gurur duydum ve hep duyucam.
Bir zamanlar sen;''Gercek askı asla bulamamaktan korkuyorum'' demiştin.Ve işte buda benim gercekten korktugum sey Bill;senin benim için sonsuza dek olmandan korkuyorum,benim için,gercek askım için..

Bill,vücüdumdaki yerin herzaman kalbim olucak,sonsuza dek..

TH fanlarına şunu sorduk:Monica hakkında ne düşünüyorsunuz?

Michael,17:Bill'in bazı insanlar için ne cok şey ifade ettiğini anlayabiliyorum..Ama bakalım sahnedeki Bill'le özel yasamındaki Bill aynı kişi mi?

Lucka,15:Ben o kızla aynıyım.Bill ve tüm grup benim için cok sey ifade ediyor.Ve Tokio Hotel'in konserleri ve müzikleriyle bir gun bitecegini hayal edemiyorum.Ölürdüm heralde!

Dasa,17:Onun bu aptalca itirafını anlayamıyorum.Bnede Tokio Hotel dinliyorum,onların müziklerini dinlemeyi seviyorum ama grupla ilgili bir cok sey var..Yaşamımızda neden bu kadar cok olsunlarki?

Dogumgünleri ve Burçları

Bill&Tom Kaulitz
1.9.1989: Altı yasındalarken,aynılardı.Ögretmenleri onları ayırtedebilsin diye üzerlerinde isimleri yazan t-shirler giydiler.Tom patron oldugunu söyleyen ikizi Bill'den 10 dakika daha büyük. Bakalım küçük kardesşine dogum günü pastası yapıcakmı?

Dogum tarihlerine göre onlar kim?
Başakların daha az şirin oldukları ve tutkudan uzak oldukları söylenir.Ama her zaman bildiklerini okurlar ve birbirlerini etkilemeye calışırlar.Am diğer burclarında bunun gibi bir çok farklı özelliği vardır.Aşık olduklarında tatlı bir kuzudan vahşi bir hayvana,bos zamanlarında tembel birinden gercek bi macerapereste dönerler.Espri anlayışlarıyla herkesi güldürürler.Güven,sorumluluk ve samimiyet onlar için nefes almak kadar önemlidir
https://tokiohotelfanturkey.all-up.com

monica adındaki bir fanın maili
1 sayfadaki 1 sayfası